Časté dotazy

Před půjčkou

Kdo může získat naší půjčku?

Podmínky pro získání naší půjčky jsou následující: je Vám více než 18, jste občan ČR, máte trvalý pobyt v ČR mimo obecní úřad, máte dostatečné příjmy na vrácení půjčky, nejste ve finanční a hmotné nouzi a není proti Vám vedena exekuce - prověřujeme registr exekucí.

Požádat o půjčku nyní >>>

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

Pokud se jedná o Vaší první půjčku u naší firmy, půjčíme Vám poprvé nejvýše 3000 Kč.
Při 2. půjčce Vám půjčíme až 6000 Kč.
Při 3. a další půjčce Vám půjčíme až 10 000 Kč.

Předpokladem je předchozí včasné splacení (nebo včasné prodloužení) všech Vašich předchozích půjček. Doba půjčky je 7 až 30 dnů, dle Vašeho přání.

Požádat o půjčku nyní >>>

Kdy dostanu peníze po odeslání žádosti?

Po odeslání žádosti začíná proces schvalování Vaší půjčky a budeme Vás kontaktovat. Pokud budete k dispozici ihned, pošlete nám ověřovací platbu 1Kč a sken svého OP, můžete mít peníze v případě schválení na účtě již za 30 min, pokud máte stejnou banku, jako my.

Požádat o půjčku nyní >>>

Jak a proč poslat ověřovací platbu 1 Kč?

Jakmile vyplníte žádost, je nutné poslat nám z Vašeho bankovního účtu ověřovací platbu ve výši 1 Kč. Tím ověříme, že uvedený účet je skutečně Váš a nepožádal si někdo o půjčku Vaším jménem. Variabilný symbol platby a číslo účtu, kam platbu poslat, Vám přijde emailem nebo jej naleznete ve své klientské sekci.

Požádat o půjčku nyní >>>

Jakou formou mohu požádat o půjčku?

O půjčku u naší společnosti můžete požádat buď přímo na našich Internetových stránkách, kde vyplníte vstupní žádost. Dále pak můžete využít žádost přes Facebook nebo přes náš zákaznický servis.

Požádat o půjčku nyní >>>

Mohu si půjčit, i když mám trvalé bydliště na obecním úřadě?

Bohužel ne, jednou z podmínek je mít trvalé bydliště na území ČR mimo obecní úřady.

Požádat o půjčku nyní >>>

V průběhu půjčky

Jak mám splatit půjčku?

Splatit půjčku je možné pouze převodem nebo vkladem na některý z našich bankovních účtů. Jejich čísla jsou uvedena v sekci Kontakt na těchto webových stránkách.

Půjčku je třeba splatit najednou. Přesné informace o výši a dni splacení Vám zašleme emailem.

Nezapomeňte prosím, že peníze v den splatnosti musí již být na našem účtu, nestačí je v den splatnosti odeslat. Pokud vracíte na poslední chvíli, doporučujeme zajít s penězi přímo osobně do banky a složit je ve prospěch našeho účtu na přepážce.

Pozor: jako variabilní symbol Vaší platby uveďte variabilní symbol, který jsme Vám poslali emailem a SMS. Případně jej můžete najít ve Vaší klientské sekci.

Co mám dělat, když nemohu splatit půjčku včas?

Pokud nemůžete splatit půjčku včas, můžete si půjčku prodloužit, ale vždy je to nutné udělat PŘED datem splatnosti. Při prodloužení této půjčky musíte zaplatit poplatek ve výši 20% z půjčené částky, poté Vám půjčku prodloužíme o dalších 15 dnů. V tomto případě vždy kontaktujte naše zákaznické oddělení, kde Vám naši pracovníci sdělí přesný postup. Prodlužovat půjčku můžete kolikrát chcete.

Mohu splatit půjčku předčasně?

Ano, půjčku můžete splatit kdykoliv od okamžiku půjčení do skončení splatnosti. Půjčku je nutné vždy splatit ve výši, která byla sjednaná na začátku. Slevy za předčasné splacení bohužel neposkytujeme.

Jaké jsou sankce při nesplácení?

Pokud nesplatíte půjčku včas, účtujeme tyto náklady:
1. upomínka po splatnosti: 450 Kč
2. upomínka po splatnosti: 650 Kč
Předání pohledávky inkasní agentuře: 1500 Kč

V případě, že nám půjčku nesplatíte, předáme Vaši pohledávku k vymáhání inkasní agentuře. Poté může být částka navýšena i několikanásobně o náklady agentury a v extremních případech může dojít k exekuci Vašeho majetku.

Pokud se dostanete do potíží se splácením, vždy kontaktujte naše zákaznické centrum. Pokud budete mít aktivní snahu svůj závazek řešit, mohou Vám být pokuty odpuštěny.Požádejte o půjčku

Kolik si chcete půjčit? 3000 Kč

Můžete si půjčit 1 000 Kč až 10 000 Kč.

1000 Kč si můžete půjčit až při další půjčce


Na jak dlouho? 30 dnů

Reprezentativní příklad při
řádném splácení

Kolik si chcete půjčit

Peníze na účtě: do 30 min*

Půjčka: 3000 Kč

Poplatek: 744 Kč

Celkem vrátíte: 3840 Kč

RPSN: 1916 %
Úrok: 96 Kč